Kısmet Açmak İçin Çok Tesirli Bir Formül

Kısmetim kapalı evlenemiyorum, neye el atsam kuruyor, işlerim rast gitmiyor, hiçbir işim düzgün ilerlemiyor şeklinde düşünenler için çok tesirli bir uygulama;

Okumaya başlamadan önce niyet edilerek 7 Gün Boyunca 7 kere Taha suresi okunur. 7 günün sonrasında her gün 1 veya 3 Taha suresi okuyanın her anlamda kısmeti açılır.

Ayrıca üstünde büyü var ise yada bundan şüphe uyuyor ise bir bardak suya okuyarak bu suyu da çoğaltarak içmesi etkiyi hızlandırıp üstündeki büyü 3.geceden sonra Allah in izniyle temizlenir.

2. Uygulama

7 yasin 1 taha 1 fetih suresini 15 gün süresince her gün okuyan ve kısmetlerim açılsın, huzura refaha feraha ulaşayım diyerek niyet edenin kısmetleri açılır huzura erişir.

3. Uygulama

7 Gece Yatsıdan sonra gece 11 veya 1 civarında veyahut Akşam namazı ile yatsı arasında kısmetlerim acilsin seklinde niyet ederek 7 Fetih suresi okuyanın kısmetleri açılır.

Yukarıda yazılan uygulamalar minimum 7 gece yapılmalıdır. 7 günün sonrasında devam edilmesinde büyük faydalar vardır. Ayrıca okuduğunuz sureleri suya okuyup o suyu içmek size iç huzuru sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir